niedziela, 19 lipca 2020

Pielęgnacja oczu przy niekończącym się Home Office. Hylo Care - krople do oczu, maść Vita Pos, maska rozgrzewająca PosiforlidCześć! 
Chciałabym wam przedstawić produkty marki Hylo Care, które dostałam jakiś czas temu do przetestowania. Rzadko zdarza mi się opisywać tutaj coś poza kosmetykami, ale home office, nadgodziny i ogólnie wzmożona ilość czasu spędzonego przed komputerem wywołana pandemią (bo cóż robić w domu, jeśli nie czytać, siedzieć na komputerze lub przed telewizorem?) sprawiły, że moje oczy były ostatnimi czasy bardziej zmęczone i jawnie dawały o tym znać.

Marka Hylo Care podarowała mi krople do oczu, maść pielęgnacyjną oraz rozgrzewającą maseczkę do oczu. 

Hylo Care - krople do oczu

Krople przynoszą natychmiastową ulgę zmęczonym oczom. Nie podrażniają oczu, niwelują uczucie suchości i napięcia gałki ocznej, a także zmniejszają zaczerwienienie oczu. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo niwelują skutki wielogodzinnego siedzenia przed komputerem. Moja pozytywna opinia nie jest osamotniona, kilka osób pisało do mnie po unboxingu paczki na instagramie, że lubicie te krople! Jedna z moich obserwatorek napisała nawet, że codziennie budzi swoje oczy do życia za pomocą tych kropli.Vita Pos - maść do oczu

Maść jest produktem o właściwościach pięlegnacyjno-zdrowotnych, gdyż ma łagodzić dolegliwości takie jak świąd, ale też regenerować skórę w okolicach oczu, wypełniać zmarszczki, a przy tym nadawać się do stosowania pod makijaż. Maść pozytywnie mnie zaskoczyła, bo nie spodziewałam się, że spełni obietnicę producenta i będzie współgrać z makijażem. Jest to treściwy produkt, lekko wręcz tłustawy, a jednak zastygające korektory (kremowych aktualnie nie mam pod ręką) dobrze z nią współgrają! Nic się nie zbiera, nie ślizga, nie waży. Za to okolica pod oczami jest nawilżona, odżywiona i zrelaksowana. Taka wypoczęta.

Posiforlid - maska rozgrzewająca na oczy

Ta podgrzewana maska nieźle mnie zdziwiła! Nie używałam takiej wcześniej, stosowałam tylko chłodzące maski i chłodzące płatki pod oczy. Grzanie jest przyjemne i bardzo relaksujące, już kilkukrotnie zasnęłam z tą maską na oczach... To fajny sposób na relaks, a produkt jest wielokrotnego użytku (wkłady grzewcze działają jak ogrzewcze do rąk - po użyciu wystarczy je zagotować. Producent deklaruje, że maskę można użyć łącznie 90 razy). Oprócz właściwości relaksacyjnych, ma też działanie zdrowotne - ma przeciwdziałać zapaleniom brzegów powiek. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów i żaden z nich mnie nie zawiódł. Właściwie trudno byłoby mi nawet wybrać tutaj ulubieńca, bo wszystkie produkty spełniły swoje obietnice i każdy z nich odpowiada innym potrzebom. Polecam :)


Zapraszam was również na moje social media:


Udostępnij

5 komentarzy :

Dziękuję za zainteresowanie! Staram się odwdzięczać za wszystkie komentarze :)

Zgodnie z rozporządzeniem RODO zostawiając komentarz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania twoich danych osobowych wejdź w link "Polityka Prywatności" w prawej kolumnie bloga.

Designed by Blokotek. All rights reserved.