sobota, 3 czerwca 2017

Odsłoń nogi na lato... z drogerią Rossmann


Rossmann zorganizował kolejną promocję z myślą o klubowiczkach, która ruszy już niebawem. Podobnie jak miniona promocja na pielęgnacje twarzy, ta również będzie działać na zasadzie 2+2; za dwa droższe produkty płacimy, a pozostałe dwa otrzymujemy gratis.

Tym razem akcja obejmuje produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz depilacji, czyli maszynki, kremy i plastry do depilacji, żele do golenia, balsamy do stóp oraz lakiery do paznokci. Promocja rozpocznie się 10.06. i potrwa do 19.06. lub wyczerpania zapasów. Uwaga, opcja 2+2 obowiązuje w wypadku posiadania aplikacji Klub Rossmann i będzie można skorzystać z niej tylko jeden raz. Domyślam się, że w wypadku nieposiadania karty rabat będzie przysługiwał na takiem samej zasadzie, jak przy braku karty klubowicza podczas akcji promocyjnej na pielęgnacje twarzy - 2+1, czyli tylko jedną rzecz otrzymamy gratisowo.

Z jednej strony fajna akcja, z drugiej to też świetnie pokazuje, jak wielkie jest w drogeriach przebicie, skoro przy takich akcjach i tak swoje zarabiają... ;)

Wy się na coś skusicie? Bo ja prawdę mówiąc jeszcze nie wiem. Może na lakiery, tego nigdy za mało w moim wypadku. Natomiast na pewno podaruję sobie kremy i balsamy do stóp, bo dedykowane im kosmetyki działają u mnie tak samo, jak balsamy skierowane ogólnie do ciała, a więc dla mnie to zbędny kosmetyk - wystarczy mi jeden produkt do ciała, którego używam także do stóp.Udostępnij

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za zainteresowanie! Staram się odwdzięczać za wszystkie komentarze :)

Zgodnie z rozporządzeniem RODO zostawiając komentarz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania twoich danych osobowych wejdź w link "Polityka Prywatności" w prawej kolumnie bloga.

Designed by Blokotek. All rights reserved.