maja 21, 2017

O mnie

Lubię pisać, ale nigdy nie potrafię się do tego zmotywować. Podobnie mam z rysowaniem. Jestem ogromną fanką kina grozy. Zdarza mi się oglądać horrory także samotnie, a potem przerażona, w chwilach gdy zostaję na noc sama, w łóżku towarzyszy mi pies. Nie lubię mleka, więc mam (obrzydliwy według niektórych) zwyczaj jedzenia płatków śniadaniowych z kakaem. W dzieciństwie moją ulubioną bajką był Naruto, czyli japońskie anime. Bardzo lubię jeść i próbować wszelakich smaków świata. Mam słabość do pizzy i kebabów, jednocześnie uwielbiam wszystkie świeżo wyciskane soki czy smoothies. Moim ulubionym drinkiem jest mojito.

W przyszłości będę mieć mieszkanie z tarasem i czarnego owczarka staroniemieckiego. Ewentualnie dom i wilczaka saarloosa. Ja będę od rozpieszczania i kochania, a mój chłopak od wyprowadzania (chociaż jeszcze o tym nie wie...). A przynajmniej taki mam plan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za zainteresowanie! Na komentarze zawsze odpowiadam bezpośrednio pod postem. Będzie mi bardzo miło, jeśli mnie zaobserwujesz <3 Miłego dnia :)