O mnie

Lubię pisać, ale nigdy nie potrafię się do tego zmotywować. Podobnie mam z rysowaniem. Jestem ogromną fanką kina grozy. Zdarza mi się oglądać horrory także samotnie, a potem przerażona, w chwilach gdy zostaję na noc sama, w łóżku towarzyszy mi pies. Nie lubię mleka, więc mam (obrzydliwy według niektórych) zwyczaj jedzenia płatków śniadaniowych z kakaem. W dzieciństwie moją ulubioną bajką był Naruto, czyli japońskie anime. Bardzo lubię jeść i próbować wszelakich smaków świata. Mam słabość do pizzy i kebabów, jednocześnie uwielbiam wszystkie świeżo wyciskane soki czy smoothies. Moim ulubionym drinkiem jest mojito.

W przyszłości będę mieć mieszkanie z tarasem i czarnego owczarka staroniemieckiego. Ewentualnie dom i wilczaka saarloosa. Ja będę od rozpieszczania i kochania, a mój chłopak od wyprowadzania (chociaż jeszcze o tym nie wie...). A przynajmniej taki mam plan.
Udostępnij

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za zainteresowanie! Będzie mi bardzo miło, jeśli mnie zaobserwujesz! Jeśli obserwujesz i masz zamiar do mnie zaglądać, daj znać w komentarzu, zajrzę wtedy do ciebie i zrobię to samo :)

Jeżeli chcesz zostawić linka, to napisz coś więcej niż "fajny blog"; ;)

***
I don't mind following each other, if you join to my followers, please let me know in a comment. Have a nice day! :)

Designed by Blokotek. All rights reserved.